Aydın'da Belediye tarafından işletilen çadır kampı

Fiyatlar bu kadar artmışken; Bu günlerde ailece çıkılacak Yeni tatil rotamız burası olabilirmi?

Aydın'da Belediye tarafından işletilen çadır kampı
Lüks Çadır içerisinden görüntüler

Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle Kuşadası Belediyesi'nin ortak projesi Ada Camping, doğa severlerin yeni gözdesi oldu. Ege'nin incisi Kuşadası'nda yer alan Ada Camping, hem konforlu hem de ekonomik bir tatil imkanı sunuyor.

Ada Camping, Kuşadası'nın en güzel koylarından biri olan Güzelçamlı'da yer alan bir kamp alanı. Burası hem doğa ile iç içe hem de konforlu bir tatil yapmak isteyenler için harika bir seçenek.

Ada Camping, 2021 yılında hizmete açıldı ve şimdiden çok popüler oldu. Kamp alanında çadır, karavan ve bungalov seçenekleri mevcut. Ayrıca ortak kullanım alanlarında duş, tuvalet, mutfak, yemek salonu, market, çamaşırhane gibi imkanlar da var. Kamp alanının hemen yanında denize girilebilen bir plaj da bulunuyor.

Ada Camping'in en güzel yanı ise doğal güzellikleri. Burada hem denizin hem de ormanın tadını çıkarabilirsiniz. Kamp alanının çevresinde yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve piknik alanları var. Ayrıca Milli Park'a da çok yakın olduğu için buradan Kuşadası'nın ünlü tarihi ve kültürel yerlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Ada Camping, Kuşadası'na 25 km uzaklıkta ve ulaşımı da çok kolay. Otobüs, minibüs veya özel araçla gidebilirsiniz. Kamp alanının fiyatları da oldukça uygun.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle Kuşadası Belediyesi'nin ortak projesi olan Ada Camping'i ziyaret etmek için rezervasyon yaptırmanız yeterli. Siz de doğanın tadını çıkarmak ve unutulmaz bir tatil yapmak istiyorsanız, Ada Camping'i tercih edebilirsiniz.