RAK Hotspot Miner hnt madenciliği için hnt coin mining cihazı

RAK Hotspot Miner hnt madenciliği için hnt coin mining cihazı

RAK Hotspot Miner hnt madenciliği için hnt coin mining cihazı
RAK Hotspot Miner kutuları açılınca içinden çıkanlar

Ürün Adı: RAK Hotspot Miner

Menşei: Çin Halk Cumhuriyeti

Piyasaya Çıkış Tarihi: Şubat 2021

Kısaca; RAK Hotspot Miner, tüm LoRa tabanlı radyo iletişimi için merkezi donanım çözümüdür. Radyo mesajlarını alır ve iletir. Radyo mesajlarının ve protokolle ilgili görevlerin işlenmesi gömülü ana bilgisayar sistemi (Raspberry Pi 4) tarafından yapılır. RAK Hotspot Miner, tüm LoRaWAN frekans kanallarını destekler. Ürün yazılımını kaynak kodundan oluştururken yapılandırmak kolaydır. RAK Hotspot Miner mükemmel bir verici performansına sahiptir. HAL'ın bir parçası olan güç seviyesi yapılandırması için optimize edilmiş bir yapılandırma kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Bu, ortalama bir RF çıkış güç seviyesi ve akım tüketimi oluşturur.

RAK Hotspot Miner, Yeni bir kripto para birimi olan Helyum (HNT) için verimli madenci olarak üretildi. Uzun Wi-Fi teknolojisi, Wi-Fi, hücresel veya Bluetooth olmadan menzili ve pil ömrünü en üst düzeye çıkarıyor. Düşük Güç tüketimi yaparak çalışır. Sadece bir LED ampul ile aynı miktarda enerji tüketimi yapar. Yaklaşık 5w kadar enerji tüketerek HNT üretimi yapar. Akıllı telefonunuzu kullanarak dakikalar içinde komple kurulabilir. Mobil uygulamadan Etkin Noktaları ve kazanılan HNT miktarını kolayca yönetebilirsiniz.

Longfi ™ Teknolojisi 

Helyum Longfi, önde gelen bir kablosuz teknoloji olan LoRaWAN ve Helyum Blok Zincirini birleştiren bir teknoloji mimarisidir. Longfin, IoT cihazları için kilometrelerce menzil ve uzun pil ömrü için optimize edilmiştir.

Donanım Özellikleri
İşlemci Raspberry Pi 4
Bellek 2GB RAM
Frekans EU868 / US915 / IN865 / AU915 / AS923 / KR920 / RU864
TX Gücü 27 dBm
Anten Kazancı US915:2.3 dBi / EU868:2.8dBi
SD Card 32GB SD card
Kablosuz 2.4 GHz and 5.0 GHz IEEE 802.11ac Kablosuz; Bluetooth 5.0, BLE
LAN High-speed Gigabit Ethernet
Giriş Gerilimi DC 5V / 3A
Bağlantı Girişleri USB Type-C(güç kaynağı)*1; RJ45*1; RP-SMA Female
Çalışma Sıcaklığı 0°C ile 50°C arası
Sertifikasyon FCC, CE, IC (Kanada), UKCA (İngiltere), RCM (Avustralya ve Yeni Zelanda), KC (Güney Kore), NTC (Filipinler) ve IMDA (Singapur)
Parça Listesi RAK Hotspot Miner Ağ Geçidi*1,Güç Adaptörü*1, Anten(EU868/US915)*1

Kutusu henüz açılmamış bir RAK Hotspot Miner cihazı.... Kutusu henüz açılmamış bir RAK Hotspot Miner cihazı...

Birazda Üretici Şirket Hakkında Bilgi

Shenzhen RAKwireless Technology Co, Ltd şirketi 2014 yılı Haziran ayında kuruldu. Merkezi Çin Halk Cumhuriyetinin Shenzhen bölgesinde bulunuyor. Ayrıca Şanghay'da bir Ar-Ge merkezi ve Pekin'de bir ofisi de bulunmaktadır. Küresel olarak gelişen IoT ortamında kararlı bir pazar lideri olduğunu iddia etmektedir. Şirket, tasarım karmaşıklığını ortadan kaldırma ve açık kaynaklı ve endüstriyel topluluklar da dahil olmak üzere yetersiz hizmet alan ve gelişmekte olan pazarlar için pazara çıkma süresini hızlandırma konusunda çalışmaktadır. Herkes için erişilebilir, dağıtımı kolay çözümler ve modüler IoT ürünleri oluşturmak için çaba göstermektedir. RAK, IoT çözümleri konusunda her zamankinden daha tutkulu olan sistem entegratörleri, geliştiriciler ve IoT çözüm sağlayıcıları topluluğunu büyütmek için çalışmaktadır. 

Bu cihaz neye benziyor..

RAK Hotspot Miner HNT madencililiği cihazının kutusunu açınca... RAK Hotspot Miner HNT madencililiği cihazının kutusunu açınca...

Kutusu yeni açılmış RAK Hotspot Miner HNT madencililiği cihazı, Kutu içeriği olarak 1 adet cihaz , 1 adet anten, 1 adet güç adaptörü içeriyor.... Kutusu yeni açılmış RAK Hotspot Miner HNT madencililiği cihazı, Kutu içeriği olarak 1 adet cihaz , 1 adet anten, 1 adet güç adaptörü içeriyor....

Kargodan teslim alınan RAK Hotspot Miner cihazları.... Kargodan teslim alınan RAK Hotspot Miner cihazları...